B570W37-NA Accessories
570 Player Wheel Bag 37"
3.4 out of 5 customer rating
  • Removable skates/helmet dividers
  • Fast pocket for personal items
  • Outside “wet” side pocket with mesh ventilation
  • Inside Accessories pockets
  • ID pocket
  • Side mesh paneling
  • Telescopic Handle
  • Main Zipper YKK
  • U Shape opening
  • Dimensions: 37” X 18” X 16” (175L)